#1 2008-01-17 19:22:21

Vazkor

|Chłop|

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 6
Punktów :   

Rozpad gildii ??

Czy ktos może mi wytlumaczyc czemu nasza gildia zostala rozwiazana ??


"One World, One Web, One Program" Microsoft
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitler

Offline

 

#2 2008-01-17 19:29:48

Neferet

|Chłop|

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rozpad gildii ??

Też jestem ciekawa. Czy ktoś oprucz Garu wie coś na ten temat?

Offline

 

#3 2008-01-17 20:26:28

sir Brown Blackwood

|Chłop|

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Rozpad gildii ??

Coś atkiego powinno pyć skonsultowane, lub choć zapowiedziane. Poza tym troche nie rozumiem... DLACZEGO?

Offline

 

#4 2008-01-18 14:46:32

Garu

Administrator

Skąd: Myszyniec
Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 28
Punktów :   

Re: Rozpad gildii ??

Już odpowiadam... ta gildia byla za SŁABA mielismy ostatecznie 8 miejsce w rankingu, ale wszystkie gildie z czołówki rozkładały nas bez żadnego wysiłku. Do gildii przyjmowałem za dużo osób. Do gildii powinny dostać sie osoby wyselekcjonowanie, z dobrymi statystykami itp. wogóle nie mialem siły prowadzić tej gildii.... W gildii panowała poprostu anarchcia, nie mielismy zadnego grafika, administratora forum, dyplomaty te wszystkie funkcje musiałem spełniac tylko JA a na wojnach nie wspomnę jedynie kilku graczy brało udzial w wojnach. Składki tak samo płacono je tylko co jakiś czas i o wiele mniejsze 

Offline

 

#5 2008-01-18 23:52:18

Vazkor

|Chłop|

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 6
Punktów :   

Re: Rozpad gildii ??

Garu napisał:

Już odpowiadam... ta gildia byla za SŁABA mielismy ostatecznie 8 miejsce w rankingu, ale wszystkie gildie z czołówki rozkładały nas bez żadnego wysiłku

Masz racje ta gildia była za słaba ale na 8 miejsce w rankingu a nie ogólnie i faktycznie pozostałe gildie rozjechały by nas bez problemu, ale spójrzmy prawdzie w oczy jakie oni maja levele a jakie my, za bardzo pchałeś się do przodu z tymi wojnami

Garu napisał:

Do gildii przyjmowałem za dużo osób. Do gildii powinny dostać sie osoby wyselekcjonowanie, z dobrymi statystykami itp.

Trzeba było założyć akademię i tam prowadzić "odsiew".
btw jakbyśmy mieli przyjmować ludzi do gildii tylko z dobrym stosunkiem skili do leveli to pewnie by sie okazało żebyś sie nie załapał

Garu napisał:

wogóle nie mialem siły prowadzić tej gildii....

To po cholerę ją zakładałeś ??

Garu napisał:

W gildii panowała poprostu anarchcia, nie mielismy zadnego grafika, administratora forum, dyplomaty te wszystkie funkcje musiałem spełniac tylko JA  a na wojnach nie wspomnę jedynie kilku graczy brało udzial w wojnach

Rażących przykładów anarchii raczej nie zaobserwowałem no chyba ze liczysz to ze parę osób prosiło Cię o zaprzestanie wojen w celu podrasowania sobie postaci, co wyszło by na dobre im a zwłaszcza gildii a ty to olałeś.
Hmm... czy grafik był nam absolutnie potrzebny do przeżycia ??
Administratorem forum [oprócz Ciebie] był przecież Martin. Swoja drogą jeśli widziałeś że gość sobie nie radzi/nic nie robi to trzeba było go zmienić.
Pamiętam że funkcja dyplomaty była obsadzona przez kogo niestety nie pamiętam.
Także widzisz nie musiałeś lecz mogłeś sprawować te wszystkie funkcje na raz, a że sobie taki a nie innych ludzi wybrałeś [którzy wg ciebie niewiele robili] na tych stanowiskach to już twoja wina.
Odnośnie wojen. Chłopie zrozum kilka rzeczy nie wszyscy mają konto premium, nie wszyscy siedzą przed kompem 24h/dobę. Ja mam swoje życie prywatne i zapewne jak większość osób grałem w KN dla przyjemności a że niestety nie mam już 15 lat i życie nie jest już takie beztroskie dla mnie, jak w tamtych czasach, nie mogłem grać częściej.

No cóż szkoda że sie to wszystko rozpadło. W każdym bądź razie dziękuje wszystkim za dobra grę i do zobaczenia
                                                                    >>>>GL&HF<<<<


"One World, One Web, One Program" Microsoft
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitler

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-gorlice.pun.pl www.isthari.pun.pl www.lagownia.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.koimonogatari.pun.pl